Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.
cze 19

Ojciec błogosławieństwa – spotkanie na żywo i online

19 czerwca @ 19:00 - 22:00

Jak być ojcem, który błogosławi, jest obecny, wspiera i rozwija?

To są pytania, które stawia sobie wielu ojców. W Liście do Efezjan czytamy: A wy, ojcowie, nie rozdrażniajcie waszych dzieci, lecz wychowujcie je w karności i posłuszeństwie Panu (Ef 6, 4). Święty Paweł daje nam prostą wskazówkę, ale w praktyce niejeden z nas nadal nie wie, jak być właśnie takim ojcem. Nie zawsze rozumiemy co to znaczy wychowywać dzieci w karności, zamieniając dyscyplinę, motywację i wytrwałość na srogość, system kar i nagród. Nie zawsze rozumiemy co to znaczy wychowywać dzieci w posłuszeństwie zamieniając zaufanie, opiekuńczość, mentorowanie na zależność i ograniczenia. A wtedy dzieje się to, o czym pisze św. Paweł, nasze dzieci stają się rozdrażnione, wycofane, a nasze relacja z nimi słabnie!

TAK NIE MUSI BYĆ!

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego będziemy się uczyć jak być ojcem błogosławieństwa, który troszczy się o rozwój osobowy, duchowy, fizyczny swoich dzieci. 

Bądź z nami na żywo! Spotkajmy się. To w relacjach uczymy się najwięcej, poznając inną perspektywę, historię i doświadczenie. Na żywo nie tylko będziesz słuchać, ale weźmiesz udział w warsztacie, który pomoże Ci stać się ojcem błogosławieństwa! 

Ale jeśli nie możesz z nami być na żywo w Warszawie, bądź z nami online!

Dla tych, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, mamy program rozwoju dla ojców, o którym opowiemy podczas naszego spotkania.

Szczegóły

Data:
19 czerwca
Godzina:
19:00 - 22:00
Witryna internetowa:
https://www.ojciecblogoslawienstwa.pl/

Miejsce wydarzenia

Przestrzeń Wzrostu
ul. Czerniakowska 71
Warszawa, mazowieckie 00-715 Poland
+ Google Map
Telefon
511809613
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Droga Odważnych
Telefon
511809613
Email
biuro@odwazni.pl
Zobacz witrynę: Organizator