Kurs “Rozmowa Kontrolowana” jest skierowany do mężczyzn, którzy poszukują inspiracji do osobistego rozwoju. Kurs ten jest idealny dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność w przekazywaniu informacji, budowaniu relacji oraz osiąganiu celów poprzez skuteczną komunikację. Uczestnicy zakończą szkolenie z bogatym zestawem narzędzi, które pomogą im stać się bardziej przekonującymi i wpływowymi w każdej sytuacji komunikacyjnej. Po każdej lekcji kursu zapraszamy do wypełnienia zadania, które utrwala zdobytą wiedzę i jest zaproszeniem do refleksji nad tym jak budujemy relacje w rodzinie, pracy czy wspólnocie.

Autorem kursu jest Michał Mokrzycki lider wspólnoty Droga Odważnych – który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług finansowych, co przełożyło się na stabilną i ugruntowaną pozycję rynkową jego firmy. Mieszka w Krakowie, gdzie studiuje także teologię.

O instruktorze

Michał Paczuła

Twórca portalu Drogi Odważnych, lider we Wspólnocie oraz spełniony mąż i ojciec. Prywatnie interesuje się branżą Security, a jego pasją jest tenis stołowy. Od 5 lat działa w obszarze rozwoju mężczyzn, dlatego też podjął pracę jako Dyrektor Fundacji Droga Odważnych. Bierze udział w organizacji wszystkich programów, które oferuje Droga Odważnych, jest też liderem we Wspólnocie Droga Odważnych.

8 Kursy

+170 zapisany
Niezapisany
Ten kurs jest obecnie zamknięty

Kurs zawiera

  • 2 Zagadnienia
  • 13 Tematy
  • 9 Quizy
  • Kurs Certyfikat