Wielki Post to czas, w którym większość z nas podejmuje konkretną pracę nad sobą. Chcemy Ci pomóc wiernie wytrwać na drodze małych zmian. Zaczynamy w I Niedzielę Wielkiego Postu i skończymy w środę Wielkiego Tygodnia. Będziemy towarzyszami Twoich zmagań. 

Ty, my i Słowo Boże.

Dołączysz?

Uwaga!
Jeśli chciałbyś dodatkowo, abyśmy każdego dnia rano wspierali Cię SMS-em, który zawiera cytat z Pisma Świętego, którego używamy w tym kursie w danym dniu (od momentu zakupu co 24h – łącznie 40 SMS-ów), to możesz to zrobić poniżej wpłacając dowolną kwotę.

Wyzwania Wielkopostne – SMS

Okres Wielkiego Postu to okres, w którym większość z nas podejmuje konkretną pracę nad sobą. Chcemy Ci pomóc przebyć niezwykłą drogę od 18.01.2024 – do…

Minimalna cena: 5,00 

+

O instruktorze

Michał Paczuła

Twórca portalu Drogi Odważnych, lider we Wspólnocie oraz spełniony mąż i ojciec. Prywatnie interesuje się branżą Security, a jego pasją jest tenis stołowy. Od 5 lat działa w obszarze rozwoju mężczyzn, dlatego też podjął pracę jako Dyrektor Fundacji Droga Odważnych. Bierze udział w organizacji wszystkich programów, które oferuje Droga Odważnych, jest też liderem we Wspólnocie Droga Odważnych.

8 Kursy

+171 zapisany
Niezapisany
Kurs zakończony

Kurs zawiera

  • 6 Zagadnienia
  • 34 Tematy
  • 31 Quizy