Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To Wydarzenie minęło.
lut 19

Wolni od niemocy – Dzień I

19 lutego @ 18:00 - 21:30

“Wolni od niemocy” to tytuł rekolekcji dla mężczyzn, które odbędą się 19, 20, 21 lutego w parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Krakowie.

W ich trakcie zostanie poruszona tematyka zniewoleń, które dotykają męskich serc: zranienia, nieczystość i mamona. Uczestnicy rekolekcji przejdą drogę wyzwolenia z tych kajdan przez ich rozpoznanie, nazwanie i przede wszystkim – oddanie Jezusowi Chrystusowi.

Każdy dzień rekolekcji rozpoczyna się Eucharystią o godzinie 18:00, po której, o 19:00 odbędzie się konferencja.

Wstęp wolny.

Świadectwo uczestników poprzedniej edycji “Wolni od niemocy”

“Podczas 3. dnia rekolekcji dotarło do mnie jak bardzo jestem przywiązany do swojej mamy i że powinienem z tym coś zrobić, żeby pójść do przodu. Wcześniej także o tym słyszałem, ale teraz Pan dał mi to poznać „mocniej”. Dziękuję Mu za odkrycie na nowo postu.”

Dominik

“Pan Bóg już kilka lat temu dał mi doświadczenie tego, że pamięta o mnie, gdy byłem pod “finansową ścianą”.

I choć wciąż o tym pamiętam, to jednak nie potrafiłem do końca zaufać w to, że to On najlepiej troszczy się o mnie. Pierwszy dzień rekolekcji, poświęcony mamonie, sprawił, że od teraz dziesięcina będzie już moim “stałym punktem programu”. “

Piotr

“Podczas każdego z tych 3 dni rekolekcji doświadczyłem niezwykłego spotkania z Bogiem. Każdego dnia zrywał z moich oczu plastry, które przysłaniały mi smutną prawdę o mnie samym.

Pokazywał, co jest nie tak, ale nie zostawiał mnie z tymi okropnymi wizjami. Tulił mnie jak Tato i wskazywał którędy mam iść. To coś, czego nigdy nie doświadczyłem na żadnych wcześniejszych rekolekcjach.”

Patryk

Szczegóły

Data:
19 lutego
Godzina:
18:00 - 21:30
Witryna internetowa:
https://aplikacja.odwazni.pl

Miejsce wydarzenia

Parafia Wieczysta Kraków
Meissnera 20
Kraków, małopolskie 31-457 Poland
+ Google Map
Telefon
695504090
View Miejsce wydarzenia Website

Organizator

Droga Odważnych
Telefon
511809613
Email
biuro@odwazni.pl
View Organizator Website